ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

06.02.2021

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ

1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

2. Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

3. Прийом дітей до 1-го класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

4. Право на першочергове зарахування мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

5. Для зарахування дитини з особливими освітніми потребами до 1-го класу батьками окрім стандартних документів подається Висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини. У разі встановлення фахівцями інклюзивно-ресурсного центру наявності у дитини особливих освітніх потреб висновок про комплексну оцінку є підставою для складення для неї індивідуальної програми розвитку та надання їй психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг.

6. З метою створення у закладі освіти умов для навчання дитини з особливими освітніми потребами її батьки або законні представники звертаються до інклюзивно-ресурсного центру за шість місяців до початку навчального року. Перед проведенням комплексної оцінки батьки або законні представники дитини можуть звернутися до закладу освіти, який вони обрали, для зарахування дитини.

ПОТУРБУЙТЕСЬ ЗАВЧАСНО ПРО ОПТИМАЛЬНІ УМОВИ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ В ОБРАНОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ, ЗАПИСУЙТЕСЬ НА ПРОХОДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ОЦІНКИ В ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОМУ ЦЕНТРІ !

АДРЕСУ І НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ВИ ЗНАЙДЕТЕ НА СТОРІНЦІ "Контакти