Новини 

Новини нашого центру

 

В

В Комунальній установі "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр №1" відкрита вакансія на посаду вчителя-дефектолога (навантаження 1 ставка).

26 травня 2021 року відбулася онлайн-нарада для керівників ЗЗСО та заступників НВР з питань організації інклюзивного навчання в освітніх закладах міста. На порядку денному - готовність закладів освіти впроваджувати інклюзію для дітей з особливими освітніми потребами.

Сьогодні 28 квітня 2021 року фахівцями КУ "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр №1" проведено онлайн консультацію для фахівців закладів дошкільної освіти. Тема зустрічі "Дитина з порушеннями емоційної та комунікативної сфери". Вчитель-дефектолог Каріна ЛЯНА розкрила тему особливостей взаємодії з дітьми з розладами аутистичного спектру, наголосила...

30 березня відповідно до плану роботи КУ "ХІРЦ 1" було проведено онлайн майстер-клас "Організація корекційної роботи для дітей з ООП в закладах освіти". Практичний психолог Міщанін Н.О. висвітила питання сутності корекційної роботи та шляхи її реалізації, спеціальні засоби корекції та класифікацію технологій корекційного впливу. Вчителем-логопедом...

На сьогодні в структурі загальної середньої освіти є кілька варіантів, як діти з особливими освітніми потребами можуть здобувати загальну середню освіту. Це загальноосвітні школи з інклюзивними та спеціальними класами, спеціальні школи, навчально-реабілітаційні центри.

1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.