КОМАНДА ФАХІВЦІВ ІРЦ №1

Ось ми

ПРО НАШ ЦЕНТР

Комунальна установа "Херсонський інклюзивно-ресурсний центр №1" створена рішенням сесії Херсонської міської ради з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років  на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Добре відомо, що успіх справи залежить від команди. Всі фахівці, які працюють в нашому інклюзивно-ресурсному центрі - професіонали з досвідом роботи. 

Наш колектив - колектив однодумців, з відкритим для дітей серцем, людей, що постійно навчаються, підвищують свій професійний рівень.

Ми готові до співпраці з усіма небайдужими до долі дітей, які найбільше потребують нашої з вами допомоги, уваги, любові, визнання та поваги. І тоді жодна дитина не буде відчувати себе ІНШОЮ.

Очолює центр - САГАТОВА НАТАЛІЯ АНАТОЛІЇВНА, досвічений логопед за фахом та за покликанням. Директор, який піклується про комфорт особливої малечі, який надихає та підтримує своїх працівників. 

НАШІ ВЧИТЕЛІ - ДЕФЕКТОЛОГИ

Харламова Аліса Петрівна

Вчитель-дефектолог вищої кваліфікаційної категорії. Досвідчений фахівець, який має власний педагогічний стиль. Вважає секретом свого успіху любов до дитини та творчий підхід до роботи.  

Ляна Каріна Андріївна

Вчитель-дефектолог ІІ кваліфікаційної категорії. Спеціаліст, який знає свою справу, який вміє знайти підхід до будь-якої дитини, який професійно проконсультує батьків, надасть методичну допомогу колегам-дефектологам закладів освіти.  

Сафронова Тетяна Анатоліївна

Вчитель-дефектолог, молодий спеціаліст, яка упевнено вийшла на шлях розвитку професійних вмінь, накопичення досвіду, формування свого стилю роботи.  

НАШ ВЧИТЕЛЬ-РЕАБІЛІТОЛОГ

Гумеч Олена Іванівна

Вчитель-реабілітолог, фахівець з фізичної реабілітації. Оцінює фізичний розвиток дитини, надає консультації батькам або законним представникам дитини, надає корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП.

ЗНАЙОМТЕСЬ - ВЧИТЕЛІ ЛОГОПЕДИ

Костик Світлана Анатоліївна

Вчитель-логопед вищої кваліфікаційної категорії з багаторічним досвідом роботи. Активна учасниця фахових конференцій, майстер-класів, форумів. Спеціалізується на роботі з дітьми-логопатами, які мають вроджені вади зубо-щелепної системи. 

Звірянська Анастасія Вікторівна

Основним напрямом діяльності вчителя - логопеда є діагностика та корекція порушень мовленнєвої комунікації у дітей. А саме корекція дефектів мовлення: вимова звуків, темп і ритм, порушення усного і писемного мовлення. Використовує в корекційній роботі методи і прийоми мнемотехніки.

НАШІ ПРАКТИЧНІ ПСИХОЛОГИ

Орєхова Світлана Олександрівна

Практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії. Спеціаліст з багаторічним досвідом роботи у галузі психодіагностики. 

Заяц Наталія Володимирівна

Практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії. Сертифікований користувач діагностичними методиками для ІРЦ (Leiter-3, WISC-IV, Conners-3, PEP-3, CASD). 

Міщанін Наталія Олександрівна

Практичний психолог вищої кваліфікаційної категорії. Має досвід роботи з дітьми шкільного віку. Спеціалізується на корекційно-розвитковій роботі з дітьми даної вікової категорії. 

МЕДИЧНА СЕСТРА ЦЕНТРУ

Гож Надія Іванівна

Здійснює контроль за проходженням медичних оглядів працівниками ІРЦ, надає долікарську допомогу дітям у разі потреби, проводить температурний скринінг під час дії карантинних обмежень.